Testy na prawo jazdy 2017 online

Ministerstwo infrastruktury zapowiedziało dodanie do testów na prawo jazdy nowych 441 pytań. Na egzaminach teoretycznych miały się one pojawić już we wrześniu ubiegłego roku. Do dziś oficjalna baza pytań egzaminacyjnych funkcjonuje bez zmian. Podobnie będzie na początku 2017 roku, chociaż w kolejnych miesiącach powinniśmy spodziewać się zmian (ale nie rewolucji).


Testy na prawo jazdy zdamyto.com. Pytanie z oficjalnej puli pytań stosowanych na egzaminach państwowych

Gdzie dostanę testy na prawo jazdy 2017?

Jeśli Twoja płytka z testami na prawo jazdy umożliwia przeprowadzenie aktualizacji, to możesz ją przeprowadzić. Zaktualizowanie testów na prawo jazdy będzie jednak wymagało ściągnięcia ciężkiej paczki danych. Być może producent oprogramowania z Twoimi testami na prawo jazdy w ogóle nie przewidział konieczności aktualizacji, wówczas musisz zatroszczyć się o nowe testy (i wysupłać kilka zł)

Posiadacze konta zdamyto.com nie muszą przeprowadzać żadnej aktualizacji, bowiem nowe pytania dodawane są centralnie na poziomie serwera. Co najważniejsze testy na prawo jazdy zdamyto.com możesz rozwiązywać na każdym urządzeniu (telefon, tablet, komputer) i na każdej platformie (Windows, Linux, OS X, Android, Symbian...).

Wybierając testy na prawo jazdy ZdamyTo dostajesz:

  • wszystkie identyczne pytania, te same zdjęcia i filmy co na egzaminie;
  • możliwość przeglądania wszystkich pytań egzaminacyjnych po kolei dowolną ilość razy – cała NAUKA DZIAŁAMI;
  • każda odpowiedź na pytanie z uzasadnieniem odpowiedzi;
  • możliwość rozwiązywania egzaminów próbnych i zaliczania działów tematycznych;
  • gratis baza pytań pobierana na smartfon z systemem Android.

testy na prawo jazdy

Nowe pytania zostaną też udostępnione na stronie ministerstwa infrastruktury, należy jednak pamiętać, że:

  • opublikowana baza pytań nie jest podzielona na kategorie prawa jazdy, a to oznacza, że do jednej puli wrzucono pytania dotyczące wszystkich uprawnień – od motocyklowe po tramwajowe,
  • ministerstwo nie udostępnia mechanizmu umożliwiającego rozwiązywanie testów na prawo jazdy. Pytania i warianty odpowiedzi można jedynie przeglądać,
  • ministerstwo nie publikuje klucza odpowiedzi.

Powodzenia na egzaminach w 2017 roku :)

Image: