Skuteczne materiały dla szkół nauki jazdy

Powszechnie mówi się, ze kursant swój podręcznik do kursu nauki jazdy może zabrać wszędzie, ale czy jest w stanie zrozumieć techniczny język stosowany przez "specjalistów"? Czy dyanamicznie zmieniające się sytuacje drogowe da się w sposób klarowny wytłumaczyć za pomocą statycznego obrazka?

Podręczniki "analogowe" pomału przechodzą do przeszłości. Jedynie płyty gramofonowe przechodzą swój renesans, ale to już zupełnie inna bajka. Prawda jest taka, że niewielu kursantów przekartkuje swój podręcznik "który można zabrać wszędzie". Młodzi ludzie "wszędzie" zabierają komórki, a nie książki, i właśnie tą drogą poszło zdamyto.com.

Pełna teoria on-line

E-podręcznik zdamyto.com zawiera kompletny materiał kursu na prawo jazdy wzbogacony animacjami oraz pytaniami sprawdzającymi, dzięki którym nauka teorii jest po prostu wydajniejsza. Autorami podręcznika są instruktorzy, którzy w łatwy i przystepny sposób wyjaśniają przepisy prawa drogowego.


Testy na prawo jazdy zdamyto.com

Testy na prawo jazdy

Testy na prawo jazdy zdamyto.com to pełna oficjalna baza pytań egzaminacyjnych.

  • wszystkie identyczne pytania, te same zdjęcia i filmy co na egzaminie;
  • możliwość przeglądania wszystkich pytań egzaminacyjnych po kolei dowolną ilość razy - cała NAUKA DZIAŁAMI;
  • każda odpowiedź na pytanie z uzasadnieniem odpowiedzi;
  • możliwość rozwiązywania egzaminów próbnych i zaliczania działów tematycznych;
  • gratis baza pytań pobierana na smartfon z systemem android.

Należy w sposób ograniczony ufać testom na prawo jazdy pobranym np z chomika, torrentów. Instalując aplikacje pobraną z tych źródeł nie zawsze masz pewność czy zawiera ona bazę aktualnych pytań na prawo jazdy.

 

Image: