Aktualne testy na prawo jazdy z objaśnieniem

Baza pytań stosowanych w testach na prawo jazdy nie zmienia się tak często jak to się powszechnie sądzi. Zmiany w testach na prawo jazdy nie występują codziennie ani nawet co tydzień, warto jednak mieć pewność, że zakupione testy są aktualne i co najważniejsze przystosowane do nauki.

Baza aktualizowana codziennie to ściema

Ostatnie duże zmiany w testach miały miejsce... rok temu. To właśnie wtedy z puli egzaminacyjnej zniknęło sporo pytań, które prawdę mówiąc wprowadzały w błąd, miały nieprawidłowe odpowiedzi, lub tak naprawdę trudno było znaleźć odpowiedź prawidłową. Niestety, w wielu nieprofesjonalnych zestawach testów naprawo jazdy te pytania nadal funkcjonują, a żeby było jeszcze tragiczniej, to niektórzy sprzedawcy utrzymują, że ich testy na prawo jazdy aktualizowane są codziennie. Po co, skoro oficjalna baza pytań nie zmienia się?

testy na prawo jazdy
Jedno z usuniętych pytań z testów na prawo jazdy. Tego pytania już na egzaminach państwowych nie ma od dawna.

Testy na prawo jazdy online

Jednym z najciekawszych rozwiązań są testy na prawo jazdy zdamyto.com. Baza zdamyto zawiera wszystkie pytania stosowane na egzaminach teoretycznych i co ważne do każdego z pytań opracowane jest jasne wyjaśnienie napisane przystępnym językiem. To bardzo ważne, przecież zawiły i sztywny język ustaw i rozporządzeń nie jest zrozumiały dla wszystkich, nie można więc oczekiwać, że Wy młodzi kierowcy w lot zrozumiecie przepisy upięte w paragrafy.

Testy na prawo jazdy zdamyto posiadają też rozbudowany moduł statystyk, dzięki którym możesz śledzić postępy w nauce oraz sprawdzać które z pytań sprawiają Ci najwięcej trudności. To ważny element tych testów na prawo jazdy, bo dzięki niemu możesz wydajniej i szybciej przyswoić niezbędną wiedzę.

Testy na prawo jazdy z egzaminem za darmo

Coraz większa liczba kursantów decyduje się na zdawanie egzaminów wewnętrznych własnie na zdamyto. Te testy na prawo jazdy bowiem zawierają moduł egzaminu wewnętrznego dostępny za darmo dla wszystkich wykupujących pakiety zdamyto.

Powodzenia na egzaminach teoretycznych!

Image: