Aktualne testy na prawo jazdy 2019

Baza pytań stosowanych w testach na prawo jazdy podlega czasowym zmianom. Ostatnia modyfikacja bazy egzaminacyjnej miała miejsce 1 października 2018, jednak w 2019 będzie więcej powodów do zmian w testach na prawo jazdy, na egzaminach teoretycznych pojawić się też mają zupełnie nowe pytania. Warto więc zaopatrzyć się w aktualne testy na prawo jazdy.

Profesjonalne testy na prawo jazdy

W Polsce działa jedyne 6 firm wymienionych na stronie ministerstwa infrastruktury, które dostarczają pewnych testów na prawo jazdy zbudowanych w oparciu o bazę pytań bezpośrednio od źródła. Są nimi:

  • Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. 00-222 Warszawa ul. Sanguszki 1,

  • SPH CREDO, Jacek Bogusławski, 64-920 Piła al. Wojska Polskiego 43,

  • Digibit, Tomasz Wituła, 87-327 Bobrowo ul. Drużyny 52a,

  • Liwona Sp. z o.o. 02-496 Warszawa, ul. Rakuszanki 5,

  • Sławomir Ziajka, ZdamyTo.pl” High Technology Managment, 63-760 Zduny ul. Sulmierzycka 40,

Aktualne testy na prawo jazdy

Najpewniejsze są rozwiązania online, takie oferuje min zdamyto.com / zdamyto.pl. Użytkownicy tych systemów nie muszą się o nic martwić. Każdo uruchomienie testów na prawo jazdy daje im pewność dostępu do aktualnej bazy egzaminacyjnej - ta autualizuje się bowiem sama bez ingerencji użytkownika.

Część z Was posiada niestety płytki, które nie zawsze daje się zaktualizować.

  1. Jeśli testy na prawo jazdy masz na płytce – zaktualizuj ją.
  2. Kup nową płytkę. Niestety część płytek z testami na prawo jazdy nie daje możliwości aktualizacji. Jeśli tak jest w twoim przypadku – musisz kopić nowe testy na prawo jazdy na CD.
  3. Jeśli masz testy na prawo jazdy ZdamyTo – nie musisz robić nic.

Zdana teoria przechodzi na 2019 rok

Jeśli testy na prawo jazdy były (z sukcesem) zdawane w starym roku, ale nie udało się zdać egzaminu praktycznego, to nie ma potrzeby powtarzania egzaminu z teorii w 2019 roku. Dziś raz zdanych testów na prawo jazdy powtarzać nie trzeba.

Powodzenia na egzaminach!

Image: